Okręg VI – Dziesiąta, Abramowice, Głusk, Kośminek, Wrotków, Zemborzyce

Szymon Furmaniak

Karolina Koguciuk

Filip Uniłowski

Irmina Pietraszko

Arkadiusz Grunwald

Barbara Kozłowska

Michał Samolej

LRM_gazeta-B5-6-lista

Szymon Furmaniak

Od urodzenia mieszkam w dzielnicy Dziesiąta, regularnie i aktywnie uczestniczę w posiedzeniach Rady Dzielnicy. Pomagałem Lubelskiej Akcji Lokatorskiej i Porozumieniu Rowerowemu. Napisałem projekt w Budżecie Obywatelskim w ramach którego powstało popularne wielofunkcyjne boisko przy Szkole Podstawowej nr 43 przy ulicy Śliwińskiego. Administruję stroną www.Dziesiąta.pl oraz grupą na Facebooku o dzielnicy Dziesiąta. Całoroczny rowerzysta, animator rowerowego polo. Z wykształcenia bibliotekarz i informatyk.

Arkadiusz Grunwald

Urodzony w Lublinie, student kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Działacz na rzecz równości społecznej, współorganizator I Marsz Równości w Lublinie. Dzięki działalności społecznej potrafi rozmawiać z ludźmi, zna problemu ludzi i wie jak sprawić by Lublinianom żyło się lepiej. Członek Komitetu Dyscyplinarnego Partii Razem, zagorzały pacyfista.

Karolina Koguciuk

Działaczka kultury, współorganizatorka nagradzanego projektu „Podwórka na temat, czyli czarujemy przestrzeń dzielnicy Dziesiąta”.

Barbara Kozłowska

Rodowita Lublinianka, urodziłam się i wychowałam na dzielnicy Dziesiąta Z zawodu jestem technologiem pracowałam przez 25 lat (Poczta Polska). Współpracuje z Bankiem Źywności w Programie Operacyjnym Pomoc Źywnościowa. Jestem ławnikiem w sądzie jako czynnik społeczny .Wolnotariuszką w Stowarzyszeniu Samopomocy Terytorialnej Między innymi założeniem Stowarzyszenia jest pomoc potrzebującym biorę udział w zbiórkach źywności Członek Rady Dzielnicy za Cukrownią (Komisja rewizyjna) Inspektor w Fundacji Lubelska Straź Ochrony Zwierząt Pomoc ludziom tym najbardziej potrzebującym i bezradnym Lubię jazdę na rowerze.

Irmina Pietraszko

Urodzona w Lublinie. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Instrumentalnym. Przez wiele lat współpracowała z Filharmonią Lubelską, a obecnie z chórem i orkiestrą JUBILAEUM. Od 25 lat pracuję jako nauczyciel muzyki w kilku lubelskich szkołach – obecnie XXIX LO im.H. Dekutowskiego ps.,,Zapora” oraz w SP 28 ul.Radości. Przez ostatnich 12 lat współpracowałam z Ogólnopolskim Programem Rozwoju Chórów Szkolnych ,, Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska ” prowadząc równocześnie dwa chóru szkolne.

Michał Samolej

Urodzony w Lublinie, od ponad 20 lat mieszkaniec dzielnicy Dziesiąta. Studiował na UMCS, ukończył studia magisterskie na kierunkach Ekonomia oraz Informatyka. Posiada tytuł Master of Business Administration (MBA) Politechniki Lubelskiej / University of Illinois Urbana-Champaign oraz tytuły zawodowe ITIL Expert (brytyjski) i Project Management Professional (amerykański). Z zawodu menedżer związany od ponad 15 lat z szeroko pojętą branżą informatyczną.
Zaangażowany w działania Komitetu Społecznego „Spokojna Dziesiąta” w kwestiach związanych z planowanym przedłużeniem ul. Smoluchowskiego.
Prywatnie mąż i ojciec. Lubi przyrodę, uprawia narciarstwo i windsurfing, kiedy tylko może wybiera rower zamiast samochodu.

Filip Uniłowski

Działacz młodzieżowy. Z wykształcenia podstawowego muzyk. Od 2016 do 2017 roku prowadził nieodpłatne zajęcia wokalne dla młodzieży lubelskiej. Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Lublin XII kadencji oraz Rzecznik Praw Ucznia. Organizator Ogólnopolskiej Konferencji Młodzieżowych Rad O prawach i obowiązkach ucznia. Jako pierwszy zaczął walkę o prawa ucznia skutecznymi interwencjami w lubelskich szkołach. Chce zwiększać atrakcyjność lubelskich szkół i uczelni oraz prowadzić otwarty dialog z młodzieżą i seniorami w zakresie aktywności obywatelskiej. Kieruje się zasadą że „radny jest dla obywatela A nie na odwrót”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

Create your website at WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: